Aktuality

Den otevřených dveří - Velikonoční otevírání pivovarské sezóny

Přijměte naše pozvání na Den otevřených dveří konaný při příležitosti 35. výročí pivovaru od natočení kultovního filmu Postřižiny. Od 11 hod. každou celou hodinu se můžete těšit na prodloužené prohlídky pivovaru zdarma.

Pivovarskou sezónu otevře svým vystoupením ve 13.30 hod. na sále pivovarské restaurace dětský folklorní soubor Rouchováček. Od 14.30 do 18.00 hod. se můžete těšit na cimbálovou muziku Jelínek. 

Příjemnou atmosféru celé akce podtrhne dvanáctistupňový speciál Wiener.

Těšíme se na Vás.

více >>>

 

 
Stříbrná pečeť pro Dalešické májové 13%

Naše Dalešické májové 13% získalo na letošních XXV. Reprezentačních slavnostech piva v Táboře hned dvě prestižní ceny - nejenom Stříbrnou pivní pečeť 2015 v kategorii Světlý speciál z minipivovaru, ale především Stříbrnou hlavní cenu, která jde napříč všemi kategoriemi a letos se o ni ucházelo přes 800 vzorků z pivovarů České republiky i zahraničí.

více >>>

 

 
Spuštěna registrace na Koloběh

Přestože pivovar odpočívá, již nyní se začínáme připravovat na akce příštího roku. Jednou z významných sportovních událostí bude již pátý ročník Koloběhu s datem konání 23. května 2015. Tímto vyzývá dalešický tým jak pravidelné účastníky, tak nováčky zasportovat si na tomto jedinečném stokilometrovém štafetovém závodu. Všichni jste vítáni, ať již s cílem udržet si příčku z předchozího ročníku, překonat dosavadní rekord nebo sama sebe.

Pětičlenné týmy se mohou od 6. ledna registrovat.

Pravidelné informace Vám budeme podávat také na sociální síti Facebook.

více >>>

 

 
Dárek pro Vaše blízké

Dárek pro Vaše blízké

Slevové pobytové balíčky

Slunečné počasí a sladová vůně linoucí se z pivovaru během vaření piva nám vnukla inspirativní myšlenku podělit se o tuto jedinečnou atmosféru s Vámi. Pro zpříjemnění pobytu, ať již Vašeho, rodiny nebo blízkých přátel, jsme pro Vás připravili novinku v podobě slevových balíčků. Útroby pivovaru skýtají lákadel a možností hýčkání víc než dosti, navíc za příjemné ceny.


Dalešický chmelový rozjezd pro dva

Relax pro Francina a Maryšku

Postřižinský sportovní balíček

více >>>

 

 
strana: 1 / 1   celkem: 4 záznamů
KOŠÍK
položek 0 ks
celk. cena 0,- kč
Překlad (translations)
Koloběh
Start za: 51 dní
Datum závodu: 23.05.2015
Ambra
Betlém
Připravujeme

Archiv akcí

Předvánoční vepřové hody

Předvánoční vepřové hody

Ještě před Vánoci a vánočním půstem se v pivovaru vařily pochoutky a speciality z růžového všežravého kamaráda. Byla možnost výběru z pestrého jídelníčku obvyklých i méně obvyklých vepřových delikates. Pro nás pivovarské to bylo symbolické rozloučení s Vámi v roce 2014.

Rok 2015 zahájíme tradičním dobovým pivovarským plesem.

Srdečně zveme.

Zvěřinové hody

Podzim je krásné období plné barev, k němuž patří nejen zabíjačky, ale je také ideálním obdobím pro zvěřinu. V naší pivovarské restauraci jsme se tomuto tématu věnovali od 28. - 30. listopadu, kdy jste měli příležitost ochutnat jelena nebo kance včetně kýty na delikatesní šípkové omáčce, se kterou na slavnostní večeři náš šéfkuchař sklidil potlesk.

Děkujeme, že jste přišli v tak hojném počtu.