Aktuality

Zdravé dny v pivovaru

Zdravé dny v pivovaru

8. - 10. května

V Dalešickém pivovaru proběhne 8. - 10. května druhý ročník ve stylu zdravých odlehčených pokrmů. Přijďte se přesvědčit, že zdravá jídla rozhodně nejsou nudná. Na výčepu budeme točit nejlepší iontový nápoj - Dalešické pivo.

V sobotu 9. května proběhne od 13 do 18 hod. (18.30 hod.) na sále pivovarské restaurace bohatý tématický program.

Srdečně zveme.

více >>>

 

 
Stříbrná pečeť pro Dalešické májové 13%

Naše Dalešické májové 13% získalo na letošních XXV. Reprezentačních slavnostech piva v Táboře hned dvě prestižní ceny - nejenom Stříbrnou pivní pečeť 2015 v kategorii Světlý speciál z minipivovaru, ale především Stříbrnou hlavní cenu, která jde napříč všemi kategoriemi a letos se o ni ucházelo přes 800 vzorků z pivovarů České republiky i zahraničí.

více >>>

 

 
Registrace na Koloběh

Jednou z významných sportovních událostí letošního roku bude již pátý ročník Koloběhu Dalešického pivovaru s datem konání 23. května 2015. Tímto vyzývá dalešický tým jak pravidelné účastníky, tak nováčky zasportovat si na tomto jedinečném stokilometrovém štafetovém závodu. Všichni jste vítáni, ať již s cílem udržet si příčku z předchozího ročníku, překonat dosavadní rekord nebo sama sebe.

Pětičlenné týmy se mohou registrovat zde.

Pravidelné informace Vám budeme podávat také na sociální síti Facebook.

více >>>

 

 
Dárek pro Vaše blízké

Dárek pro Vaše blízké

Slevové pobytové balíčky

Slunečné počasí a sladová vůně linoucí se z pivovaru během vaření piva nám vnukla inspirativní myšlenku podělit se o tuto jedinečnou atmosféru s Vámi. Pro zpříjemnění pobytu, ať již Vašeho, rodiny nebo blízkých přátel, jsme pro Vás připravili novinku v podobě slevových balíčků. Útroby pivovaru skýtají lákadel a možností hýčkání víc než dosti, navíc za příjemné ceny.


Dalešický chmelový rozjezd pro dva

Relax pro Francina a Maryšku

Postřižinský sportovní balíček

více >>>

 

 
strana: 1 / 1   celkem: 4 záznamů
KOŠÍK
položek 0 ks
celk. cena 0,- kč
Překlad (translations)
Koloběh
Start za: 16 dní
Datum závodu: 23.05.2015
Ambra
Betlém
Připravujeme

Archiv akcí

Předvánoční vepřové hody

Předvánoční vepřové hody

Ještě před Vánoci a vánočním půstem se v pivovaru vařily pochoutky a speciality z růžového všežravého kamaráda. Byla možnost výběru z pestrého jídelníčku obvyklých i méně obvyklých vepřových delikates. Pro nás pivovarské to bylo symbolické rozloučení s Vámi v roce 2014.

Rok 2015 zahájíme tradičním dobovým pivovarským plesem.

Srdečně zveme.

Zvěřinové hody

Podzim je krásné období plné barev, k němuž patří nejen zabíjačky, ale je také ideálním obdobím pro zvěřinu. V naší pivovarské restauraci jsme se tomuto tématu věnovali od 28. - 30. listopadu, kdy jste měli příležitost ochutnat jelena nebo kance včetně kýty na delikatesní šípkové omáčce, se kterou na slavnostní večeři náš šéfkuchař sklidil potlesk.

Děkujeme, že jste přišli v tak hojném počtu.