Aktuality

2. ročník Pivovarského rapid šachu

V sobotu 28. 2. se v Dalešickém pivovaru konal již 2. ročník přátelského turnaje v rapid šachu, kterého se letos zúčastnilo na 20 hráčů. Obhájcem titulu se stal člen ŠK Lokomotiva Josef Kratochvíl. 

Píšou o nás


více >>>

 

 
Stříbrná pečeť pro Dalešické májové 13%

Naše Dalešické májové 13% získalo na letošních XXV. Reprezentačních slavnostech piva v Táboře hned dvě prestižní ceny - nejenom Stříbrnou pivní pečeť 2015 v kategorii Světlý speciál z minipivovaru, ale především Stříbrnou hlavní cenu, která jde napříč všemi kategoriemi a letos se o ni ucházelo přes 800 vzorků z pivovarů České republiky i zahraničí.

více >>>

 

 
Uvařili jsme speciál Dreher

Uvařili jsme speciál Dreher

Dalešický extra hořký ležák 12%

Hořkost, propůjčená tomuto pivu vysokou dávkou čistě žateckých chmelů, je vyvážena plným sladovým tělem, které pivo získalo díky poměru použitých sladů. Vařeno na stupňovitost. Kvašeno kvasinkami spodního kvašení v otevřených kádích, doba zrání 60 dnů v ležáckém sklepě. Nefiltrovaný a nepasterizovaný. 

Když se baron Anton Dreher stal v roce 1882 majitelem dalešického pivovaru, celý jej přestavěl po vzoru svých dalších průmyslových pivovarů, jako byl Terst, Schwechat nebo Pešť. Dal tak vzniknout nadčasovému areálu v podobě, v jaké ho známe dnes a v jaké sehrál tak dobře (spolu s ostatními herci) Hrabalovy Postřižiny. Baron Dreher rád inovoval výrobu a tvořil nová piva, většinou již na bázi toho nejlepšího: spodně kvašeného ležáku. Jako připomínku mimořádné osobnosti moderní historie pivovarnictví jsme pro Vás v našem dalešickém pivovaru uvařili Dreherovo pivo.

K napití bude v pivovarské restauraci a našich spřátelených restauracích již od 2. února.

Dej Bůh štěstí, barone Drehere.

 

více >>>

 

 
Spuštěna registrace na Koloběh

Přestože pivovar odpočívá, již nyní se začínáme připravovat na akce příštího roku. Jednou z významných sportovních událostí bude již pátý ročník Koloběhu s datem konání 23. května 2015. Tímto vyzývá dalešický tým jak pravidelné účastníky, tak nováčky zasportovat si na tomto jedinečném stokilometrovém štafetovém závodu. Všichni jste vítáni, ať již s cílem udržet si příčku z předchozího ročníku, překonat dosavadní rekord nebo sama sebe.

Pětičlenné týmy se mohou od 6. ledna registrovat.

Pravidelné informace Vám budeme podávat také na sociální síti Facebook.

více >>>

 

 
Dárek pro Vaše blízké

Dárek pro Vaše blízké

Slevové pobytové balíčky

Slunečné počasí a sladová vůně linoucí se z pivovaru během vaření piva nám vnukla inspirativní myšlenku podělit se o tuto jedinečnou atmosféru s Vámi. Pro zpříjemnění pobytu, ať již Vašeho, rodiny nebo blízkých přátel, jsme pro Vás připravili novinku v podobě slevových balíčků. Útroby pivovaru skýtají lákadel a možností hýčkání víc než dosti, navíc za příjemné ceny.


Dalešický chmelový rozjezd pro dva

Relax pro Francina a Maryšku

Postřižinský sportovní balíček

více >>>

 

 
strana: 1 / 1   celkem: 5 záznamů
KOŠÍK
položek 0 ks
celk. cena 0,- kč
Překlad (translations)
Koloběh
Start za: 77 dní
Datum závodu: 23.05.2015
Ambra
Betlém
Připravujeme

Archiv akcí

Předvánoční vepřové hody

Předvánoční vepřové hody

Ještě před Vánoci a vánočním půstem se v pivovaru vařily pochoutky a speciality z růžového všežravého kamaráda. Byla možnost výběru z pestrého jídelníčku obvyklých i méně obvyklých vepřových delikates. Pro nás pivovarské to bylo symbolické rozloučení s Vámi v roce 2014.

Rok 2015 zahájíme tradičním dobovým pivovarským plesem.

Srdečně zveme.

Zvěřinové hody

Podzim je krásné období plné barev, k němuž patří nejen zabíjačky, ale je také ideálním obdobím pro zvěřinu. V naší pivovarské restauraci jsme se tomuto tématu věnovali od 28. - 30. listopadu, kdy jste měli příležitost ochutnat jelena nebo kance včetně kýty na delikatesní šípkové omáčce, se kterou na slavnostní večeři náš šéfkuchař sklidil potlesk.

Děkujeme, že jste přišli v tak hojném počtu.