Aktuality

Postřižinské slavnosti 2015

Letošní Postřižinské slavnosti se budou konat v areálu Dalešického v pátek 26. a sobotu 27. června. Vystoupí skupiny Katapult, AG Flek, Hradišťan, Ukulele orchestra jako Brno a další. Vstupenky je možné zakoupit přímo na recepci pivovaru (+420 568 860 942, rezervace@pivovar-dalesice.cz) nebo v stíti TICKETPORTAL (www.ticketportal.cz)

více >>>

 

 
Koloběh Dalešického pivovaru 2015

Dalešický pivovar pořádá 23. května pátý ročník speciálního závodu s názvem Koloběh. Pětičlenné týmy musí uběhnout a ujet na kole celkem sto kilometrů kolem Dalešické přehrady. Na závod se čtyřmi okruhy po 25 km se hlásí týmy z celé republiky. Už jich máme 25. Všichni jste vítáni, ať již s cílem udržet si příčku z předchozího ročníku, překonat dosavadní rekord nebo sama sebe. Klidně přijďte jen na pivo a fandit...

Více k charakteristice závodu zde.

Pětičlenné týmy se mohou registrovat zde.

Pravidelné informace Vám budeme podávat také na sociální síti Facebook.

více >>>

 

 
Festival deskových her

Festival deskových her

23. - 24. května

Přijďte si vyzkoušet novinky a speciality ze světa deskových her bez nutnosti učit se pravidla. Zkušení hráči vám je vysvětlí a můžete hned hrát. Vybrané hry bude možné na místě zakoupit. 

 
Časy prezentace: sobota 13 - 19 hod., neděle 9 - 15 hod. (jinak dle domluvy a zájmu).

Skákací hrad pro nejmenší na zahradě Dalešického pivovaru.

více >>>

 

 
Stříbrná pečeť pro Dalešické májové 13%

Naše Dalešické májové 13% získalo na letošních XXV. Reprezentačních slavnostech piva v Táboře hned dvě prestižní ceny - nejenom Stříbrnou pivní pečeť 2015 v kategorii Světlý speciál z minipivovaru, ale především Stříbrnou hlavní cenu, která jde napříč všemi kategoriemi a letos se o ni ucházelo přes 800 vzorků z pivovarů České republiky i zahraničí.

více >>>

 

 
Dárek pro Vaše blízké

Dárek pro Vaše blízké

Slevové pobytové balíčky

Slunečné počasí a sladová vůně linoucí se z pivovaru během vaření piva nám vnukla inspirativní myšlenku podělit se o tuto jedinečnou atmosféru s Vámi. Pro zpříjemnění pobytu, ať již Vašeho, rodiny nebo blízkých přátel, jsme pro Vás připravili novinku v podobě slevových balíčků. Útroby pivovaru skýtají lákadel a možností hýčkání víc než dosti, navíc za příjemné ceny.


Dalešický chmelový rozjezd pro dva

Relax pro Francina a Maryšku

Postřižinský sportovní balíček

více >>>

 

 
strana: 1 / 1   celkem: 5 záznamů
KOŠÍK
položek 0 ks
celk. cena 0,- kč
Překlad (translations)
Koloběh
Start za: -2 dny
Datum závodu: 23.05.2015
Ambra
Betlém
Připravujeme

Archiv akcí

Předvánoční vepřové hody

Předvánoční vepřové hody

Ještě před Vánoci a vánočním půstem se v pivovaru vařily pochoutky a speciality z růžového všežravého kamaráda. Byla možnost výběru z pestrého jídelníčku obvyklých i méně obvyklých vepřových delikates. Pro nás pivovarské to bylo symbolické rozloučení s Vámi v roce 2014.

Rok 2015 zahájíme tradičním dobovým pivovarským plesem.

Srdečně zveme.

Zvěřinové hody

Podzim je krásné období plné barev, k němuž patří nejen zabíjačky, ale je také ideálním obdobím pro zvěřinu. V naší pivovarské restauraci jsme se tomuto tématu věnovali od 28. - 30. listopadu, kdy jste měli příležitost ochutnat jelena nebo kance včetně kýty na delikatesní šípkové omáčce, se kterou na slavnostní večeři náš šéfkuchař sklidil potlesk.

Děkujeme, že jste přišli v tak hojném počtu.