Aktuality

Trampský večer

Trampský večer

22. srpna 2014

Čeká nás jeden z dalších tematických večerů v areálu dalešické "osady" - tentokráte v duchu trampských písní, určitě nebude chybět oheň, dalešiké pivo a vše, co k tomu patří.

Srdečně zveme.

více >>>

 

 
Závod na horských kolech ITchampions - 30. srpna 2014

Závod na horských kolech ITchampions - 30. srpna 2014

Jak se rodí vynikající Dalešický ležák? Uvidíte na vlastní oči!

Před startem ITchampions vylosujeme 8 šťastlivců, kteří budou mít možnost po závodě absolvovat prohlídku Dalešického pivovaru spojenou s ochutnávkou piva přímo z tanků. Odborný výklad podá osobně správce pivovaru Láďa Urban. Zážitek je to opravdu nevšední :)

Jednotlivci, týmy, krátká a dlouhá trať (cca 27 a 54 km - jedeme oproti loňsku v opačném směru, aby to nebylo tak jednoduché), dětský závod, program pro děti, vybrané pochoutky z pivovarské restaurace, vyhlášené Dalešické pivo, živá kapela a mnoho dalšího. 

více informací na http://www.itchampions.cz

Přidejte se k nám na facebooku

PROPOZICE ZÁVODU

více >>>

 

 
Denní menu

Vážení přátelé a příznivci, do každodenní nabídky jsme pro Vás zařadili denní menu.

Denní menu od 18. - 22. srpna

 

více >>>

 

 
Letní soutěž se Šťávou

Letní soutěž se Šťávou

15.7. - 31. 8. 2014

Vyberte si na každém výletě svou šťavnatou slevu a hrajte o víkendový pobyt v Safari kempu se zážitkovým programem Žirafě z očí do očí a 100 rodinných vstupenek do ZOO Dvůr Králové.

Více zde.

 

více >>>

 

 
Dárek pro Vaše blízké

Dárek pro Vaše blízké

Slevové pobytové balíčky

Slunečné počasí a sladová vůně linoucí se z pivovaru během vaření piva nám vnukla inspirativní myšlenku podělit se o tuto jedinečnou atmosféru s Vámi. Pro zpříjemnění pobytu, ať již Vašeho, rodiny nebo blízkých přátel, jsme pro Vás připravili novinku v podobě slevových balíčků. Útroby pivovaru skýtají lákadel a možností hýčkání víc než dosti, navíc za příjemné ceny.


Dalešický chmelový rozjezd pro dva

Relax pro Francina a Maryšku

Postřižinský sportovní balíček

více >>>

 

 
strana: 1 / 1   celkem: 5 záznamů
KOŠÍK
položek 0 ks
celk. cena 0,- kč
Překlad (translations)
Ambra
Betlém
Připravujeme

Trampský večer

Trampský večer

Jeden z dalších tematických večerů v areálu dalešické "osady" - tentokráte v duchu trampských písní, určitě nebude chybět oheň, dalešické pivo a vše, co k tomu patří.

Šachová simultánka

Šachová simultánka

Simultánka neboli simultánní partie je exhibiční vystoupení šachového mistra nebo velmistra, který hraje současně na dvou a více šachovnicích proti vícero hráčům. Open-air simultánka pro všechny nadšence šachového sportu proběhne v dalešickém pivovaru 6. července a 24. srpna ve spolupráci s ŠK Caissa.

Při větším počtu šachovnic bývají tyto umístěny v kruhu a mistr k nim postupně přistupuje, provede svůj tah a pokračuje k další šachovnici.

Více info již brzy - změna termínu vyhrazena.

Archiv akcí

MHF Petra Dvorského - Marta Kubišová - Cesta...

MHF Petra Dvorského - Marta Kubišová - Cesta...

Koncert proběhl od 20 hod. na nádvoří pivovaru Dalešice.

Vstupné: 350 Kč (předprodej od 23. června 2014).

Postřižinský veget s Wegettem

Postřižinský veget s Wegettem

Užili jsme si jeden z dalších příjemných večerů, kdy zahrála dalešická hudební skupina Wegett country a rock. Ideální spojení s chutným zlatavým dalešickým pivkem. Děkujeme za vytvoření skvělé atmosféry.