Dalešické pivo

Dalešické májové

světlý speciál 13%

 

suroviny:

čtyři druhy ječných sladů, granulovaný žatecký chmel odrůd poloraný červeňák a sládek, pivovarské kvasnice spodního kvašení, voda

charakteristika:

světlé pivo temně zlaté barvy, plné, sladové chuti s mírným akcentem barevných sladů s jemnou vůní a příjemnou hořkostí žateckého chmele


Dodáváno pouze v nefiltrované podobě.

Pivo ve kterém je co hledat. Při příjemném posezení jistě nezůstanete u jednoho.

 

<< zpět

KOŠÍK
položek 0 ks
celk. cena 0,- kč
Překlad (translations)
Ambra
Betlém
Připravujeme

Zvěřinové hody

Podzim je krásné období plné barev, k němuž patří nejen zabíjačky, ale je také ideálním obdobím pro zvěřinu. V naší pivovarské restauraci se tomuto tématu budeme věnovat od 28. - 30. listopadu, kdy můžete ochutnat jelena nebo kance včetně kýty na delikatesní šípkové omáčce, se kterou na slavnostní večeři náš šéfkuchař sklidil potlesk. Je skutečně na co se těšit.

Srdečně zveme.

Předvánoční vepřové hody

Předvánoční vepřové hody

Ještě před Vánoci a vánočním půstem se budou v pivovaru vařit pochoutky a speciality z růžového všežravého kamaráda. Budete mít možnost výběru z pestrého jídelníčku obvyklých i méně obvyklých vepřových delikates. Pro nás pivovarské to bude symbolické rozloučení s Vámi v roce 2014.

Rok 2015 zahájíme tradičním dobovým pivovarským plesem.

Srdečně zveme.

Archiv akcí

Adventní tvoření

Adventní tvoření

Předvánoční čas pro nás pivovarské znamená v první řadě dobu zvyků a tradičních příprav. Na Adventní neděli, 24. listopadu, jste s námi mohli strávit příjemné chvíle při tvoření adventní výzdoby. Všichni, dospělí i děti, kteří s námi strávili tvořivé odpoledne, odcházeli se spokojeným úsměvem, a také vlastní adventní výzdobou.

Na místě byla možnost zakoupit nejen základní materiál na věnce (korpusy, stuhy, drátky, přízdoby a dekorace), ale také dárky pro své nejbližší (keramika, vánoční ubrusy a jiné) z textilu, odd. galanterie (Vltavínská, Třebíč).

Děkujeme všem!

 

Svatomartinské hody

Svatomartinské hody

Svatomartinské hody byly pro letošní rok opět ve znamení dozlatova propečené či jinak s obdivuhodným kuchařským umem připravené svatomartinské husičky.