Dalešické pivo

Dalešické májové

světlý speciál 13%

 

suroviny:

čtyři druhy ječných sladů, granulovaný žatecký chmel odrůd poloraný červeňák a sládek, pivovarské kvasnice spodního kvašení, voda

charakteristika:

světlé pivo temně zlaté barvy, plné, sladové chuti s mírným akcentem barevných sladů s jemnou vůní a příjemnou hořkostí žateckého chmele


Dodáváno pouze v nefiltrované podobě.

Pivo ve kterém je co hledat. Při příjemném posezení jistě nezůstanete u jednoho.

 

<< zpět

KOŠÍK
položek 0 ks
celk. cena 0,- kč
Překlad (translations)
Ambra
Betlém
Připravujeme

Předvánoční vepřové hody

Předvánoční vepřové hody

Ještě před Vánoci a vánočním půstem se budou v pivovaru vařit pochoutky a speciality z růžového všežravého kamaráda. Budete mít možnost výběru z pestrého jídelníčku obvyklých i méně obvyklých vepřových delikates. Pro nás pivovarské to bude symbolické rozloučení s Vámi v roce 2014.

Rok 2015 zahájíme tradičním dobovým pivovarským plesem.

Srdečně zveme.

Archiv akcí

Zvěřinové hody

Podzim je krásné období plné barev, k němuž patří nejen zabíjačky, ale je také ideálním obdobím pro zvěřinu. V naší pivovarské restauraci jsme se tomuto tématu věnovali od 28. - 30. listopadu, kdy jste měli příležitost ochutnat jelena nebo kance včetně kýty na delikatesní šípkové omáčce, se kterou na slavnostní večeři náš šéfkuchař sklidil potlesk.

Děkujeme, že jste přišli v tak hojném počtu.

Adventní tvoření

Adventní tvoření

Předvánoční čas pro nás pivovarské znamená v první řadě dobu zvyků a tradičních příprav. Na Adventní neděli, 24. listopadu, jste s námi mohli strávit příjemné chvíle při tvoření adventní výzdoby. Všichni, dospělí i děti, kteří s námi strávili tvořivé odpoledne, odcházeli se spokojeným úsměvem, a také vlastní adventní výzdobou.

Na místě byla možnost zakoupit nejen základní materiál na věnce (korpusy, stuhy, drátky, přízdoby a dekorace), ale také dárky pro své nejbližší (keramika, vánoční ubrusy a jiné) z textilu, odd. galanterie (Vltavínská, Třebíč).

Děkujeme všem!