FIREMNÍ SETKÁNÍ

BUĎTE “strong together”!

Je vás deset nebo sto? Žádný problém!

Chcete mít poklidnou poradu nebo školení? Umíme vám technicky a pohodlně vybavit vhodné prostory.

Pořádný adrenalin, akční setkání, teambuilding, spousta vydané energie a společných zážitků? Paráda, ušijeme vám vše na míru!

Vaši zaměstnanci i hosté budou spokojeni: hektolitry našeho piva a jiných kvalitních nápojů, celodenní jídlo, coffeebreaky, domácí sladkosti,….

Stylové ubytování pár kroků od restaurace, parkoviště zdarma přímo v areálu, služby recepce, pivní dárky na cestu a další.

 

Předejte nám své představy a klidně přehánějte,

akce@pivovar-dalesice.cz, +420 777 718 568

všechno ostatní už pro vás zařídíme!

 
sal_2.jpg

Pivovarský sál 

Pivovarský sál je možné upravit podle konkrétních požadavků na plánovanou akci (pro cca 20 - 100 osob) - přednášky, školení, prezentace, konference, semináře, slavnostní večeře, neformální setkání s klienty nebo zaměstnanci v netradičním prostředí pivovaru. K dispozici je dataprojektor s plátnem, Wi-Fi připojení k internetu a flipchart.

Součástí sálu je samostatný výčep a část pivovarské zahrady s možností venkovního posezení přímo navazující na prostory sálu.

Během samotné akce zajistíme veškeré občerstvení (drobné pohoštění po příjezdu, coffee break v průběhu prezentace, obědy, večeře) a to jak formou servírovaného jídla tak formou rautů (pivovarský raut, postřižinský raut,...).

 Rezervace pivovarského sálu - 4 000 Kč + DPH/den. 

modry-test.jpg

Modrý pokoj 

Zasedejte jako správní rada - stylová jednací místnost pro menší skupiny (do cca 12 osob) poskytuje příjemné soukromí v prvním patře historické budovy pivovaru. 

Posezení kolem velkého stolu, Wi-Fi připojení samozřejmostí, možno připravit dataprojektor a plátno, flipchart. 

Během jednání je možné zajistit drobné občerstvení, v přestávce vyhlédnete jedním oknem do pivovarské zahrady a druhým na nádvoří. 

Rezervace Modrého pokoje - 2 000 Kč + DPH/den. 

POPTÁVKA AKCE