POETICKÝ HOTEL

UBYTOVÁNÍ

Chcete se vyspat dorůžova, opustit starosti všedních dnů? V našem poetickém hotelu se vám to podaří! Vyberte si ze 2, 3 a 4lůžkových pokojů s celkovou kapacitou 55 lůžek.

Hotelové pokoje jsou umístěny ve třech pivovarských budovách:

hotel A (3 - 4lůžkové pokoje)

hotel B (2lůžkové pokoje s lůžky u sebe)

hotel C (2lůžkové pokoje s oddělenými lůžky).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Na všech pokojích je koupelna s vlastním sociálním zařízením, recepce hotelu pak disponuje fénem, žehličkou a bezpečnostním trezorem.

Místo televize jsme pro Vás na pokojích připravili knihy, další si můžete společně s různými deskovými hrami zapůjčit na recepci. Zároveň je v celém areálu pivovaru možnost vysokorychlostního Wi-Fi připojení k internetu (přes tento můžete v případě zájmu sledovat až 24 televizních kanálů na vlastním přístroji). 

POBYTOVÉ BALÍČKY

Využijte výhodné nabídky ubytování a dalších doplňkových služeb:

DALEŠICKÝ CHMELOVÝ ROJEZD

RELAX PRO FRANCINA A MARYŠKU

 

Přímo v historické budově pivovaru je Pivovarská restaurace, ve které vám připravíme příjemnou a bohatou snídani a kde si můžete vychutnat také po celý den jídla české kuchyně a naše pivo.

 
 

Po dohodě ubytujeme i slušně vychované domácí mazlíčky ;-) Parkoviště je součástí areálu pivovaru. 

 
fullsizeoutput_3e56.jpeg

Hotelová část A

Pokoje jsou přímo vestavěny do původní budovy pivovaru tak, aby se návštěvník, který míjí torza původní pivovarské techologie, cítil stále jako v době minulé.

Součástí každého z nich je koupelna s vanou a sociálním zařízením. Okna jsou situována přes pivovarskou zahradu směrem na městečko Dalešice.

fullsizeoutput_2e84.jpg

Hotelová část B

Šest 2lůžkových pokojů s výhledem na komín a nádvoří.

Koupelny jsou vybaveny vlastním sprchovým koutem a sociálním zařízením. Tato část hotelu je novou přístavbou do komplexu pivovarských budov, která byla zakomponována tak, aby nerušila, ale naopak dotvářela celkový vzhled a atmosféru pivovaru.

_DSC8342.jpg

Hotelová část C

Pokoje jsou vestavěny do původní stodoly přímo nad středověkými ležáckými sklepy. Pět 2lůžkových pokojů má oddělená lůžka, vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. V této hotelové části je umožněno ubytování se psy a jinými domácími mazlíčky.

POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ